Rekrutacja uzupełniająca 2023/2024

Dyrektor Żłobka Gminnego w Oleśnicy informuje o

PRZEDŁUŻENIU REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ

do dnia 11 sierpień 2023r.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem

Pliki do pobrania poniżej

L.P.

Rodzaj czynności

w postępowaniu rekrutacyjnym

1

Składanie wniosków o przyjęcie do żłobka wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych.

od 03 lipiec

do11 sierpień

3

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do żłobka i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

od 14-17 sierpień            2023 r.

4

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. Lista dzieci zostanie wywieszona w żłobku.

18 sierpień 2023 r.

5

Odwołanie od decyzji Komisji Rekrutacyjnej

od 21-25 sierpień

2023 r.

1.  Do Żłobka Gminnego w Oleśnicy przyjmowane są dzieci w wieku  od 12 miesiąca do 3 roku życiai w ilości zgodnej z informacją o liczbie wolnych miejsc na dany rok szkolny zgodnie z harmonogramem.

2. Do Żłobka przyjmowane są w pierwszej kolejności dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Oleśnica.

3. Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone na wniosek rodzica/ów, prawnego/ych opiekuna/ów dziecka złożony w oryginale w wersji papierowej bezpośrednio w sekretariacie żłobka.

4. Kryteria i zasady rekrutacji w Regulaminie Rekrutacji Żłobka Gminnego w Oleśnicy.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Informujemy, że od dnia 01 czerwca 2023r. od godziny 8:00 rozpocznie się i będzie trwała do 30 czerwca 2023r do godziny 15:00 rekrutacja uzupełniająca do Żłobka Gminnego w Oleśnicy.

Rekrutacja dotyczyć będzie naboru dzieci  na rok szkolny 2023/2024 na podstawie harmonogramu rekrutacji uzupełniającej.

Wszystkie załączniki dotyczące rekrutacji będą udostępnione na stronie internetowej żłobka.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem.

Dyrektor Żłobka Gminnego w Oleśnicy

Magdalena Gozdek

HARMONOGRAM REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ NA ROK 2023/2024

NA 10 WOLNYCH MIEJSC DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH W ŻŁOBKU

DO 10 GODZIN DZIENNIE ( od godziny 6:30 do 17:00 )

ORAZ

NA 4 WOLNE MIEJSCA DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH W ŻŁOBKU

DO 5 GODZIN DZIENNIE ( od godziny 9:00 do 14:00 )

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2023/2024 czyli od 01.09.2023 do 31.08.2024

Dokumenty rekrutacyjne dzieci będą dostępne do pobrania na stronie internetowej naszej placówki.

Pliki do pobrania poniżej.

L.P.

Rodzaj czynności

w postępowaniu rekrutacyjnym

1

od 01-30 czerwiec

3

od 03-14 lipiec                   2023 r.

4

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Lista dzieci zostanie wywieszona w żłobku.

17 lipiec 2023 r.

5

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do żłobka w postaci pisemnego oświadczenia

od 17-26 lipiec