Rekrutacja 2024/2025

Szanowni Rodzice, Opiekunowie!

Informujemy, że od dnia 01 marca 2024 r. od godziny 8:00 rozpocznie się i będzie trwała do           22 marca 2024 r. do godziny 15:00 rekrutacja do Żłobka Gminnego w Oleśnicy.

Rekrutacja dotyczyć będzie naboru dzieci  na rok szkolny 2024/2025 na podstawie harmonogramu rekrutacji.

Wszystkie załączniki dotyczące rekrutacji będą udostępnione od 01 marca 2024 r.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem.

1.  Do Żłobka Gminnego w Oleśnicy przyjmowane są dzieci w wieku  od 12 miesiąca do 3 roku życia i w ilości zgodnej z informacją o liczbie wolnych miejsc na dany rok szkolny zgodnie z harmonogramem.

2. Do Żłobka przyjmowane są w pierwszej kolejności dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Oleśnica.

3. Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone na wniosek rodzica/ów, prawnego/ych opiekuna/ów dziecka złożony w oryginale w wersji papierowej bezpośrednio w sekretariacie żłobka.

4. Kryteria i zasady rekrutacji w Regulaminie Rekrutacji Żłobka Gminnego w Oleśnicy.

Dyrektor Żłobka Gminnego w Oleśnicy

Magdalena Gozdek

Załącznik Nr 1

Do Zarządzenia Dyrektora Żłobka Gminnego w Oleśnicy

Nr 2 z dnia 15.02.2024

HARMONOGRAM REKRUTACJI NA ROK 2024/2025

NA 51 WOLNYCH MIEJSC DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH W ŻŁOBKU

DO 10 GODZIN DZIENNIE ( od godziny 6:30 do 17:00 )

ORAZ

NA 4 WOLNE MIEJSCA DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH W ŻŁOBKU

DO 5 GODZIN DZIENNIE ( od godziny 9:00 do 14:00 )

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 czyli od 01.09.2024 r. do 31.08.2025 r.

Dokumenty rekrutacyjne dzieci będą dostępne do pobrania na stronie internetowej naszej placówki od 01 marca 2024 r.

Pliki do pobrania poniżej

L.P.

Rodzaj czynności

w postępowaniu rekrutacyjnym

1

Składanie deklaracji o kontynuacji pobytu dziecka w żłobku

do 16 luty 2024 r.

2

Składanie wniosków o przyjęcie do żłobka wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych.

01-22 marca

3

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do żłobka i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

25 marca – 12 kwietnia                       2024 r.

4

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Lista dzieci zostanie wywieszona w żłobku.

22 kwietnia 2024 r.

5

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do żłobka w postaci pisemnego oświadczenia.

23-30 kwietnia

6

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. Lista dzieci zostanie wywieszona w żłobku.

7

Odwołanie od decyzji Komisji Rekrutacyjnej.

20-24 maja